Showroom

Showroom v Hranicích

Showroom je součást mého studia WANG v Hranicích, kde si můžete v klidu prohlédnout tibetské zpívající mísy, které jsou momentálně k dispozici na prodej. Vyzkoušíte si je a nejlépe poznáte, které na vás dělají nejlepší dojem, se kterými nejvíce souzníte. Dáme si čaj, něco si o nich povíme a v nejlepším případě si jednu nebo více odnesete domů. Všechny zpívající mísy jsou tepané ručně a dovážím je průběžně z Nepálu od mých tamějších kamarádů, kteří se prodejem zabývají přímo v Káthmándú.

V ceně každé mísy je polštářek pod mísu a palička potažená syntetickou kůží, což potěší zejména vegetariány, vegany a ostatní, kteří preferují princip nenásilí vůči čemukoliv cítícímu (ahimsá). 🙂

Za příplatek si můžete dokoupit bouchací paličku s měkkou textilní kupolí vždy podle aktuální nabídky, kterou najdete i zde na internetovém obchodě.

Dovolím si upozornění, že showroom není běžný obchod s klasickou otevírací dobou. Proto je potřeba se na návštěvě dopředu domluvit. Budete-li mít zájem, napište mi prosím zde.

Showroom se nachází ve studiu WANG na adrese Třída 1. máje 2063, Hranice, 753 01.

Jelikož se ve studiu zabývám také masážemi, je možné po předchozí domluvě poskytnout i masáž zvukem tibetských zpívajících mís.

.